UA   RU   DE   EN

 

Виробник виробів із бронзи

ТОВ «Кривбасцвітплав» виробник деталей із бронз. Підприємство ТОВ «Кривбасцвітплав» розташоване в місті Кривий Ріг, Дніпропетровської області, Україна. Підприємство ТОВ «Кривбасцвітплав» - спеціалізується на лиття бронзи (бронзових виливків) з особливими механічними та технологічними властивостями, з подальшою механічною обробкою, що застосовуються при ремонті різного обладнання.

Лиття бронзи виробляється тільки відцентровим способом, підприємство ТОВ «Кривбасцвітплав» виробляє наступну повну та або попередню механічну обробку бронзових деталей.

 

ТОВ Кривбасцвітплав виробляє бронзові втулки

Основу продукції, що випускається нами, складають бронзові втулки, бронзові вкладиші, підшипникові втулки, втулки ковзання, шайби сферичні, підп'ятники та інші елементи тертьових частин механізмів, до гірничодобувної та іншої техніки.

ТОВ «Кривбасцвітплав» виробляє регулярне постачання лиття бронзи на підприємства України. Запрошуємо до співпраці всіх, хто використовує лиття бронзи, бронзові втулки та інші запасні частини з бронзи виготовленим методом відцентрового лиття. Ми з цікавістю розглянемо будь-які Ваші пропозиції та завжди готові надати Вам додаткову інформацію.

 

Лиття бронзи у Кривому Розі

Лиття бронзи

Лиття бронзи

Лиття бронзи

Лиття бронзи

 

Мапа сайту