UA   RU   DE   EN

 

Чугунне лиття із сірого чавуну

На підприємстві ТОВ «Кривбасцвітплав» (м.Кривий Ріг, Україна) за рахунок впровадження у виробництво високотехнологічного обладнання, а також освоєння нових технологій організовано та налагоджено повний цикл виробництва чавунного лиття по ЛГМ (лиття за газифікованими моделями) чавуну сірого, зносостійкого та жароміцного) вищої якості за розумною ціною.

 

Лиття за газифікованими моделями із сірого чавуну

В даний час підприємство ТОВ «Кривбасцвітплав» виготовляє з сірого чавуну понад 100 моделей різної складності колосники, гребінці для пластифікаторів, втулки, вкладиші, шківи, муфти та багато іншого.

Активно розробляються нові моделі лиття із сірого чавуну, що надаються підприємствам гірничо-металургійного комплексу (ГМК), потенційним споживачам чавунного лиття із сірого чавуну.

В умовах найвищої конкуренції та складної специфіки українського ринку, підприємство ТОВ «Кривбасцвітплав», є і буде надійним діловим партнером з постачання литих деталей із сірого чавуну: колосників, гребінців для пластифікаторів, втулок, вкладишів, шківоф, муфт та інших запчастин.

 

Бронзовые втулки

Мапа сайту