UA   RU   DE   EN

 

Загальні поняття про метод відцентрового лиття

  1. Відцентрове лиття у Кривому Розі;
  2. Центробіжний спосіб лиття бронзи використовується при отриманні виливків;
  3. Загальні поняття про метод відцентрового лиття бронзи;
  4. Переваги відцентрового лиття бронзи у Кривому Розі;
  5. Технологічний процес відцентрового лиття бронзи;
  6. Види шлюбу при відцентровому литті бронзи;
  7. Метод відцентрового лиття в кокіль;
  8. Центробіжне лиття та відцентровий метод лиття бронзи.

 

Центробіжне лиття та відцентровий метод лиття

Центробіжний спосіб лиття використовується при отриманні виливків, що мають форму тіл обертання. Розплав кольорового металу заливається в металеву форму, що обертається. Під дією відцентрової сили метал розподіляється по внутрішній поверхні форми і, кристалізуючись, утворює виливок. Кристалізація розплаву в металевій формі під дією відцентрової сили забезпечує отримання більш щільних та якісних виливків у порівнянні з іншими способами лиття. Виливки, отримані методом відцентрового лиття, характеризуються високою зносостійкістю та щільністю металу.

У виробництві використовуються машини з горизонтальними та вертикальними осями обертання.Методом відцентрового лиття виготовляються виливки діаметром від 75 мм до 1400 мм та масою від 2 кг до 2500 кг.

Результатом відцентрового лиття є литі заготовки: втулки, вінці черв'ячних коліс, барабани для папероробних машин, ротори електродвигунів. Поряд з іншими способами металургійних процесів відцентрове лиття з бронзи знайшло величезне застосування в гірничо-металургійному комплексі [ГМК].

 

Мапа сайту